Між Києвом і Львовом почав курсувати український швидкісний потяг

Фото: ZIK

Укрзалізниця розпочала експлуатацію швидкісного рухомого складу вітчизняного виробництва. На умовах фінансового лізингу залізничники придбали два швидкісні двосистемні електропотяги, виготовлені ПаРТ «Крюківський вагонобудівний завод», один з яких 24 червня вирушив з Києва до Львова.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Мінінфраструктури України.

Потяги було зроблено ще два роки тому. Відповідно до урядової програми з модернізації та оновлення рухомого складу Укрзалізниці, за словами міністра інфраструктури Максима Бурбака, і було передбачено купівлю цих двох електропотягів.

У перший рейс потяг №743 вирушив за маршрутом Дарниця – Київ-Пасажирський – Львів, а з 1 липня обидва потяги курсуватимуть у сполученні Київ – Одеса – Київ, наголошено в повідомленні.

Вартість проїзду та сервіс у потягах виробництва Крюківського заводу відповідає класу Інтерсіті+.

Двосистемний електропотяг у базовій комплектації складається з 9 вагонів. Для комфорту пасажирів у потязі є буфет, система клімат-контролю та інші зручності. Одночасно потяг може перевезти 609 пасажирів: у першому класі – 128, у другому – 479, ще два місця передбачені для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Максимальна експлуатаційна швидкість потяга – до 160 км/год.

Крюківські швидкісні поїзди серії ЕКр1 успішно пройшли всі випробування на залізницях України та рекомендовані міжвідомчою комісією до експлуатації ще у квітні 2013 року, зазначено в повідомленні.

Загальна вартість придбаних двох потягів українського виробництва становить 400 млн грн.

Loading...