Митний перехід «Угринів-Долгобичув» відкриють 26 червня

Митний перехід для автомобільного сполучення «Угринів-Долгобичув» на українсько-польському кордоні остаточно відкриють 26 червня.

Як повідомив речник Західного регіонального управління держприкордонслужби Володимир Шеремет, під час відкриття будуть підписані документи між прикордонними службами України і Польщі про функціонування технологічної схеми. Тільки після цього пункт запрацює.

За словами Шеремета, через малу завантаженість пункту пропуску, відкриють лише по три смуги руху в кожну сторону.

«Немає змісту виводити більшу кількість людей, якщо пункт пропуску не завантажений», – зазначив він, пише zaxid.net.

Він також додав, що пункт пропуску повністю розташований на території Польщі. Там досі тривають роботи зі збільшення пропускної здатності вантажного терміналу.

Хто із високопосадовців буде на відкритті, поки не відомо.

Нагадаємо, що відкриття шостого автомобільного пункту пропуску спершу було заплановане на 23 травня, однак його перенесли з ініціативи польської сторони.

Митний перехід для автомобільного сполучення «Угринів-Долгобичув» є одним із найсучасніших на польсько-українському кордоні. Його пропускна спроможність становить близько 4 тисяч легкових автомобілів, тисяча вантажних (вагою до 3,5 тонн) та 60 автобусів на добу.

Перехід буде мати по дев’ять смуг на в’їзд та виїзд. Євросоюз визнав митний перехід найбільшим на своєму східному кордоні.

Loading...