Міноборони звинуватило Ірину Сех у «піарі на костях»

Західний регіональний медіа-центр Міноборони офіційно спростував заяву народного депутата від «Свободи» Ірини Сех про загибель 20 військовослужбовців у бою під Слов’янськом. Військові підтвердили загибель 8 бійців, а заяву Ірини Сех назвали «піаром на костях».

«Інформація про 20 загиблих не відповідає дійсності. Ірина Сех піариться на костях», – заявив 20 червня керівник Західного регіонального медіа-центру МО Олександр Поронюк.

За його словами, 19 червня у бою під Слов’янськом загинули 8 вояків 24-ї окремої механізованої бригади оперативного командування «Північ», яка дислокується в Яворові, пише zaxid.net.

Поронюк наголосив, що офіційну інформацію про перебіг АТО, в тому числі і про втрати української армії, поширюють лише два джерела – прес-служба АТО і прес-служба Міноборони, а не «політики, які десь щось колись почули».

«Мені дуже прикро і образливо, що політики намагаються піаритися на загибелі захисників Батьківщини», – сказав він.

Водночас прес-служба ЛОДА повідомила, що 19 червня в бою під Ямполем та Закитним Донецької області загинули семеро військових із Львівщини. Також у цьому бою було поранено 30 українських військових.

Loading...