Ляшко та Оробець відмовилися від депутатства у Київраді

Народні депутати Олег Ляшко та Леся Оробець та Юрій Левченко не працюватимуть в новообраній Київраді, оскільки написали заяву про відмову від депутатських мандатів. Про це стало відомо 4 червня під час засідання Київської міської територіальної виборчої комісії, на якому зачитали заяви депутатів.

Вони звернулися з проханням зареєструвати замість них наступного депутата за списком від партії, який ішов на вибори по одномандатному округу.

Заміть депутатів, які відмовилися від депутатського мандату, до Київради підуть депутата від Радикальної партії – Олексій Кириченко, Олена Галушка від партії “Нове життя”, Олег Чернецький від ВО “Свобода”.

Оскільки партії УДАР першим в списку є Віталій Кличко, якого обрали мером Києва, то КМТВК зареєструвала депутатом наступного у списку цієї партії – Юрія Берегового.

Загалом на сьогоднішньому засіданні тервиборчкому було зареєстровано 117 депутатів новообраної Київради.

Не зареєстрований в даний час залишається Володимир Бондаренко від партії “Батьківщина”, оскільки комісія не отримала від нього відповідної заяви.

По мажоритарних округах №13 і 37 також не зареєстрували двох депутатів.

У комісії зазначили, що розглядається судова справа щодо результатів голосування по округу №37, а по округу №13 вибори виграв Ігор Баленко, який в даний час також не надав заяву в тервиборчком зі згодою працювати в Київраді, пише Ipress.ua.

У Київраді зареєстрували 58 депутатів-мажоритарників та 59 депутатів, яких обрали партійними списками.

Нагадаємо, що за підсумками виборів до Київради більшість місць отримали депутати від партії УДАР Віталія Кличка.

Загалом, з 60-ти депутатів, обраних у мажоритарних округах, 48 були висуванцями від партії УДАР, 2 – від Демократичної партії України, один – від ВО “Свобода”, 9 мандатів здобули самовисуванці.

Таким чином зі 120 депутатів, які увійдуть до новообраної Київради, 78 представлятиме політсилу міського голови Віталія Кличка.

Радикальна партія Олега Ляшка матиме 7 місць в залі, ВО “Свобода” – 6, партія “Самопоміч” – 5, “Нове життя”, “Громадянська позиція” та ВО “Батьківщина” – по 3, “Єдність”, “Демократичний альянс” і Демократична партія України – по 2, самовисуванці – 9.

Loading...