Львів’яни готові відпустити Садового у Київ

Партія міського голови Львова Андрія Садового «Самопоміч» відтепер працюватиме у Київраді. Головний аргумент цієї політичної сили: «Навели порядок у Львові – наведемо й у Києві».

Після кількамісячної піар-кампанія у столиці майже 7% киян підтримали партію Андрія Садового «Самопоміч», пише ZIK.

Львівський політолог Юрій Шведа каже: «Кияни голосували за образ, віртуально створений через ЗМІ. Свій певний політичний досвід Андрій Садовий вирішив конвертувати, сформувавши певну команду, яка за його плечима пройшла до Київради».

Ймовірну участь «Самопомочі» у виборах до Верховної ради Андрій Садовий не заперечує, а от про своє «кандидування» – мовчить.

«Триває моя каденція, на цю тему, я ще чесно кажучи не думав. Для мене пріоритетом є моя робота на посаді міського голови Львова», – резюмує мер Львова.

Хоча, політологи певні: не використати такий шанс було би не розумно. Мовляв, Садовий діє за добре продуманим сценарієм вже багато років.

Ключовим питанням залишається: чи не покине Садовий після успіху в столиці рідний Львів напризволяще? Сам політик на разі такі перспективи категорично заперечує. А от львів’яни його готові і відпустити.

Loading...