Львівська облрада вимагає позбавити військових звань зрадників України

Львівська облрада звернулася до Президента України, голови РНБО та міністра оборони України про позбавлення військових звань зрадників Батьківщини.

Це рішення депутати прийняли на сесії 3 червня, враховуючи звернення Львівської обласної організації Спілки офіцерів України.

Як йдеться у зверненні, Збройні сили України, інші військові формування з честю виконують свій обов’язок, не шкодуючи життя і здоров’я, але водночас частина громадян України – військовослужбовців, зокрема з вищого офіцерського складу, зрадили військовій присязі – прийняли громадянство РФ та перейшли на військову службу до держави-агресора, пише ZIK.

Зважаючи на таку ситуацію, Львівська облрада вимагає:

1. Скасувати всі рішення щодо присвоєння генеральських (адміральських) військових, спеціальних та почесних звань особам зрадникам Батьківщини та позбавити їх державних нагород. Щодо інших військовослужбовців-зрадників (окрім осіб рядового складу) рішення щодо позбавлення військових та спеціальних звань ухвалити в дисциплінарному порядку згідно з відповідними дисциплінарними статутами.

2. Провести порівняльний аналіз за кількістю зрадників щодо кожного військового формування, правоохоронних органів і за результатами такого аналізу ухвалити кадрові рішення щодо їхніх керівників як таких, що не забезпечили належного рівня морально-психологічної готовності особового складу до відсічі агресору.

Loading...