Львів відмовився від проведення Зимової Олімпіади-2022

Львів спрямує свої зусилля на боротьбу за право проведення зимових Олімпійських ігор 2026 року, водночас не продовжуватиме боротьбу за Ігри-2022. Такого рішення дійшли за підсумками конструктивної дискусії президент Міжнародного Олімпійського Комітету Томас Бах, прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк та президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка.

Про це повідомляє НОК України.

Таке рішення пояснюють нинішнім політичним і економічним становищем в Україні.

«Ми дійшли висновку, що в нинішніх умовах було б надзвичайно важко продовжувати боротьбу за право проведення Олімпійських ігор-2022, але разом з тим майбутня кампанія України як можливої господарки Ігор має величезне значення для країни загалом і українського спорту зокрема», – зазначив президент МОК Томас Бах.

Водночас він зауважив, що Львів, за попередньою оцінкою робочої групи МОК, має величезний потенціал для майбутнього розвитку, пише zaxid.net.

Своєю чергою, Арсеній Яценюк підтвердив, що «заявка на 2026 рік матиме величезний потенціал для економічного відновлення країни і може мати значні переваги для українського суспільства».

«Ми хотіли б подякувати МОК за допомогу і розуміння, а також велику допомогу, що надається українським спортсменам з усіх куточків країни як морально, так і матеріально», – додав президент НОК Сергій Бубка.

Нагадаємо, 15 листопада 2013 року Міжнародний олімпійський комітет офіційно оголосив остаточний список претендентів на проведення зимових Олімпійських ігор 2022 року. 28 листопада 2013 року у Львові презентували проект заявки України на проведення Зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор 2022 року.

Згодом МОК таки затвердив Львів кандидатом на проведення Олімпіади-2022.

Loading...