Коломойський дає 500 тисяч доларів за Царьова

Олег Царьов

Колишній нардеп Олег Царьов міг би непогано скоротити свої борги, добровільно прийшовши в Штаб національної захисту Дніпропетровської області.

З іншого боку, у прикордонників з’явилася можливість непогано заробити, якщо на їх пропускному пункті Царьов спробує потрапити в Україну, де він обіцяв очолити Повстання Південного-Сходу, створивши в майбутньому Новоросію, пише “Преса України”.

Заступник губернатора Дніпропетровської області Борис Філатов на своїй сторінці в Facebook повідомив, що за доставку громадянина Царьова Олега Анатолійовича в правоохоронні органи буде виплачено 500 000 доларів США. Для всіх, хто зацікавився цією інформацією, в повідомленні залишені контактні дані.

«Згідно з останніми даними, штаб національної захисту Дніпропетровської області оголошує винагороду в розмірі 500 000 доларів США за доставку громадянина Царьова Олега Анатолійовича правоохоронним органам України.

Вищезгаданий громадянин обвинувачується у скоєнні злочинів за статтями 109, ч.3, 110, ч.2 Кримінального Кодексу України.

Контактний телефон (056) 742 70 85.

Виплата винагороди і конфіденційність гарантуються», – написав Філатов.

Варто зазначити, якщо вам раптом попадеться в руки вищевказаний громадянин, але ви будете сумніватися, справжній це Царьов чи ні, то запитайте в нього дату нападу нацистської Німеччини на Радянський Союз. Якщо пролунає відповідь: «Що?», навіть не сумнівайтеся, ви зловили «правильну» людину.

Loading...