Бойовики не припиняють обстріли позицій силовиків, – Селезньов

Бойовики на Донбасі не припиняють обстрілів позицій сил антитерористичної операції попри домовленості про припинення вогню. Про це заявляє речник АТО Владислав Селезньов у Facebook.

“Сили АТО дотримуються вимог мирного Плану з врегулювання ситуації на сході України, не ведуть активних дій, несуть службу на блок постах, забезпечують охорону та оборону визначених ділянок державного кордону України”, – пише він, інформує УП.

“Бойовики не припиняють обстрілів позицій українських військовослужбовців. Так, за минулу добу кілька разів було обстріляно блокпост на розі шляхів, що спрямовані на Красний Лиман та Слов’янськ”, – заявляє Селезньов.

За його словами, “бойовики вели вогонь з територій населених пунктів, що межують зі Слов’янськом, під час обстрілу використовували автоматичні гранатомети АГС-17, під ствольні гранатомети, двічі обстрілювали блок пост з мінометів”.

“Втрат серед українських військовослужбовців немає”, – інформує речник АТО.

“Блокпост на шляху Сєверодонецьк – Старобельськ також минулої ночі було обстріляно бойовиками зі стрілецької зброї. Вогнем у відповідь напад відбито. Втрат серед українських військовослужбовців немає”, – додає Селезньов.

Loading...