Біженці з Криму та Сходу «погоди» на ринку оренди житла у Львові не зробили

Наплив переселенців зі Сходу України та з Криму ажіотажу на ринку оренди квартир у Львові не спричинив. Про це розповіла голова Львівської ріелторської палати Ірина Яремко.

Щодня до Львова приїжджає до півсотні переселенців зі Східної України, втім на вартість орендних помешкань це не вплинуло. Ціни, за словами Яремко, тримаються на рівні минулого року.

«Оренда не подорожчала. Пропозицій є достатньо. Однокімнатну, зараз бачу свіжі пропозиції, і за 1,5 тис. грн можна взяти», – розповіла Ірина Яремко.

Також вона підтверджує, що люди зі Сходу та з Криму постійно цікавляться орендою, пише Вголос.

«Дуже багато і зі Сходу приїжджали, з Луганська, з Донецька, і з Криму, які шукають оренду квартири», – повідомила Яремко.

Ріелтори відзначають, що орендувати чи купувати нерухомість стало дорожче для тих, хто має збереження в гривнях, а курс долара зріс. Відповідно, платити доводиться більше. При цьому ціни залишаються стабільними з 2013 року.

Сьогодні у спальному районі Львова оренда однокімнатної квартири коштує від 1,5 тис. грн. Двох-, трьохкімнатні помешкання коштують 2,5 – 3 тис. грн. Втім ціна залежить від умов проживання. Орендувати помешкання в центрі міста буде дорожче.

Loading...