Армія системно знищувалася продовж багатьох років, – Колодій

21 червня випускники Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного склали присягу на вірність Україні й отримали своє перше офіцерське звання «лейтенанта».

На плацу академії відбулась традиційна посвята 205 випускників у військові офіцери. Двадцятьом кращим вручили дипломи з відзнакою.

«Далеко не кожен наважиться ступити на шлях, пов’язаний із щоденним обов’язком перед Українською державою та своїми співвітчизниками. Ця справа вимагає рішучості, відповідальності, постійної бойової готовності, а часто – і здатності на героїчні вчинки, що перевищують людські можливості. У всі часи офіцерами ставали люди мужні та сильні духом. І ті, хто свідомо зробив такий вибір, залишаються йому вірними на все життя», – наголосив під час вітального слова голова Львівської облради Петро Колодій, пише Львівський портал.

Також голова облради зазначив, що українська армія системно знищувалася продовж багатьох років, внаслідок чого Україна зустріла війну непідготовленою. «Але за лічені місяці армія України повернулась в боєздатний стан. Я переконаний, що навіть у найскладніших умовах ви, молоді військовики й досвідчені офіцери-наставники, залишитеся вірними присязі та спрямуєте всі свої сили і професійну майстерність на підтримання високої бойової готовності для захисту Української держави», – сказав очільник обласної ради.

Loading...