Армія буде адекватно реагувати на порушення умов мирного плану, – Порошенко

Президент України Петро Порошенко заявляє, що у випадку порушення членами незаконних збройних формувань умов мирного плану, українські військові будуть діяти адекватно.

Як повідомляється на офіційному сайті глави держави, про це він заявив у суботу в Києві під час відвідування військовослужбовців, які постраждали під час АТО, пише Іpress.ua.

“Порошенко під час спілкування розповів про свою поїздку в зону АТО. Він зазначив, що своїм подвигом воїни сприяли початку реалізації мирного плану. Глава держави заявив, що у разі недотримання умов мирного плану українські військові будуть діяти адекватно. Так він прокоментував повідомлення про факти порушення режиму припинення вогню”, – йдеться в повідомленні.

Президент наголосив, що “Україна хоче миру і врегулювання ситуації мирним шляхом”.

За словами Порошенка, мирний план схвально сприйнятий світовою спільнотою, зокрема, президентами США Бараком Обамою, Франції Франсуа Олландом, федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель, прем’єр-міністром Великобританії Девідом Кемероном.

“Ми отримали потужну підтримку нашого плану і високу оцінку дій українських Збройних сил”, – зазначив президент.

Нагадаємо, що Порошенко оголосив, що сили антитерористичної операції з п’ятниці, 20 червня, і до 27 червня припиняють бойові дії. Такий крок реалізовують у рамках “Плану Президента України з мирного врегулювання ситуації у східних регіонах України”. План запроваджено з 22:00 20 червня по 22:00 27 червня 2014 року.

План складається з 15 кроків та передбачає гарантії безпеки для всіх учасників переговорів, звільнення від кримінальної відповідальності тих, хто склав зброю і не скоїв тяжких злочинів, а також звільнення заручників.

Loading...