Укравтодор: В Одеській і Львівській областях найгірші дороги

Львівщина опинилася у першій трійці областей із найгіршими дорогами. Таким є висновок спеціальної комісії за результатами огляду доріг загального користування. Найгірші дороги в Одеській області, Львівщина – на другому місці, Івано-Франківська та Донецька – на третьому.

Як повідомила прес-служба «Укравтодору», найбільше проблем є в Одеській області, де обсяги ямковості становлять понад 680 тис. м кв. На Львівщині виявлено близько 360 тис. м кв. зруйнованих доріг. Майже однакова площа, неякісних доріг в Івано-Франківській та Донецькій областях – 250-270 тис. м кв.

Крім стану дорожнього покриття, комісії оцінювали і стан узбіч, смуги відведення, придорожніх територій, тротуарів, автопавільйонів, технічних засобів організації дорожнього руху та зовнішнього освітлення. Особливу увагу було приділено облаштуванню аварійно-небезпечних ділянок та місць концентрації ДТП.

Загалом же під час весняного комісійного огляду було виявлено понад 3 млн метрів квадратних зруйнованого дорожнього покриття, пише zaxid.net.

Як запевняють в «Укравтодорі», всі виявлені недоліки планують ліквідувати впродовж року.

Прес-секретар «Укравтодору» Сергій Левицький зазначив, що від початку року в Україні уже ліквідували ями на дорогах загального користування, загальною площею понад 2 млн м кв. Зокрема, за словами Левицького, у Львівській області вже «залатали» майже 60 тис. метрів квадратних вибоїн на дорогах. На ці потреби із держбюджету, як наголошує прес-секретар «Укравтодору» виділили понад 22 млн грн. Проте, за словами Сергія Левицького, ці гроші йдуть не тільки на ремонтні роботи, а й на виплату заробітної плати, закупівлю будівельних, і паливно-мастильних матеріалів, техніки, розчищення снігу взимку тощо. Тому сума, яка передбачена на ліквідацію ям, набагато менша.

Додамо, що новий начальник Служби автомобільних доріг Львівської області Юрій Лазаренко обіцяв, що цього року Львівщина буде в трійці лідерів серед областей України, які отримають найбільше коштів на ремонт доріг.

Loading...